Wycieczki i Spacery 

  WIRTUALNE 

Wirtualne wycieczki stały się jednym z najbardziej dynamicznych i jednym z ważniejszych narzędzi prezentacji wszelkiego rodzaju obiektów, produktów we wszystkich gałęziach życia i gospodarki.

Czym są wycieczki/spacery wirtualne ?

Wycieczki wirtualne są to połączone w całość pojedyncze panoramy. Wycieczki mogą być wzbogacone w filmy, zdjęcia, podkład dźwiękowy.


Korzyści wynikające z wirtualnych spacerów na stronie internetowej?

Zwykle strona  WWW stanowi pierwszy kontakt z klientem, jej zadaniem jest zbudowanie relacji pomiędzy firmą, a jej potencjalnym klientem.


Podstęp czy rzetelna informacja ?

JAKĄ STRATEGIĘ PRZYJĄĆ?  

Aby zbudować zaufanie klientów należy zwrócić szczególną uwagę na klika kluczowych elementów :

Utrzymanie  odwiedzającego  naszą stronę musimy zatrzymać go możliwie najdłużej oferując przejrzyście zaprojektowaną i zaprezentowaną  treść  witryny firmowej.

Musimy wzbudzić zainteresowanie , udostępniając odpowiednie informacje, uwypuklając atrybuty oraz najmocniejsze punkty.

Przy podejmowaniu decyzji  wyborze miejsca noclegowego, wyborze restauracji, wyborze hotelu, czy pensjonatu  często decyduje ilość zebrach informacji podczas wizyty na stronie internetowej, najważniejszym elementem który wpływa na wybór jest to co widzimy, jest to wygląd strony oraz zdjęcia przedstawiające miejsca które zmierzamy odwiedzić. Celem odwiedzającego stronę internetową jest zebranie możliwie maksymalnej ilości informacji. Zadaniem właściciela strony internetowej   jest zamieszczenie na jej łamach wyczerpujących danych w zakresie oferowanego produktu czy usługi. Klient odwiedzając stronę internetową świadomie lub podświadomie zapamiętuje wyszukiwane informacje, informacje tekstowe zwykle zapamiętujemy w mniejszym procencie niż to co zarejestrują Masze oczy. Dodatkowym bodźcem, wpływającym na utrwalenie w Pamięci  konkretnych informacji jest możliwość wywierania bezpośredniego wpływu na to co chcemy zobaczyć.   Wirtualne spacery pozwalają zajrzeć  praktycznie w dowolny zakątek oglądanego obiektu. Obrót , przybliżanie, oddalanie, możliwość sterowania widokiem  zatrzymuje nas na stronie przez dłuższą chwilę, pozwala na przyjrzenie się elementom nas interesującym w dowolny sposób przez dowolny czas. Każdy z nas  lubi mieć wpływ to co widzimy, oglądanie oraz dokładne przyjrzenie się i ocenę, bez poczucia presji i we własnym tempie. Powyższą funkcjonalność zapewnia w 100% spacer wirtualny.  


Spacer Wirtualny Corner Pub ZamośćWycieczki wirtualne